Кошик
9 відгуків
+380 (99) 026-11-10
+380
93
982-94-08
+380
96
933-25-88
УкраїнаКиївул. Туровская 29
onestar.com.ua
Корзина

Rider

 Історія компанії Grendene бере свій початок з 1971 року, в Бразильському містечку Ріо-Гранде-ду-Сул, коли компанія яка займалася виробництвом пластикових пляшок для вина вирішує переорієнтувати своє виробництво.

 Сталося це завдяки далекоглядним засновникам бренду - Олександру і Педро Grendene Bartelle.

 В середині 70-х виробник робить перші кроки для виходу на ринок взуття, починаючи поставляти компоненти для взуття на зразок задників і підошов. А через три роки спільно з "NUAR SANDALS" компанія розпочинає виготовлення своїх перших босоніжок.

На початку 80-х натхненні тенденціями моди GRENDENE виводить на ринок босоніжки із ПВХ під торговою маркою MELISSA. За короткий термін компанія об'єднує свої високоякісні технології з талантами дизайнерів світового класу, таких як Стефан Келиан, Дороті Бис, Т'єри Мюглер, Жан-Поль Готьє.

 У 1986 році на світ зявляється самий перспективний бренд компанії – RIDER, що позиціонується себе як after-sport-footwear. Це була дуже вдала ідея, і вже у 1992 році обсяг продажу перевищує 30 мільйонів пар на рік. У рекламних кампаніях беруть участь такі зірки як Ромаріо, Фернандо Шерер, Густаво Куертен, Роберто Карлос.

Завдяки співпраці з гігантами спортивного взуття, такими як Reebok, Adidas і Keds, компанія змогла зайняти лідируючі позиції на ринку в своїй категорії.

У 1996 році всесвітньо відома топ-модель Клаудія Шиффер представляє сандалі GRENDENE в ексклюзивному показі моди в Сан Пауло.

У 2007 році світ побачив колекцію IPANEMA GB, створену у співпраці звідомою  моделлю - Жизель Бундхен. Колекція присвячена темі екології - проблеми вирубки тропічних лісів на атлантичному узбережжі. А вся лінійка взуття виготовлена ​​з екологічно чистих матеріалів.

На сьогоднішній день найбільш відомими брендами компанії є: RIDER, GRENDHA, IPANEMA, MELISSA. Які залишаються беззаперечним лідером виробництва пляжного взуття.